SKUP udziałów w mieszkaniach
Warszawa

Większość sytuacji, z którymi mamy do czynienia to mieszkania posiadające jednego właściciela. Są jednak takie mieszkania, gdzie następuje spór kilku osób. jeśli nie chcesz drążyć konfliktów na niwie rodzinnej, skorzystaj z naszej opcji skupu udziału w mieszkaniu.

SKUP Udziałów w mieszkaniu w Warszawie

Współwłasność nieruchomości powstaje między innymi na wskutek spadku. Jeżeli współwłaścicieli jest wielu, to uzyskanie zgody wszystkich osób na sprzedaż nieruchomości będzie TRUDNE a w wielu przypadkach niemożliwe do osiągnięcia. Bardzo rzadko jest także możliwe sprawiedliwe podzielenie danej nieruchomości, w szczególności mieszkania. Jeśli posiadacie takie problemy z pewnością najprostszą drogą do spieniężenia udziałów będzie skup w naszej firmie.

Zwykła sprzedaż udziałów w mieszkaniu nie jest łatwa. Nie można się dziwić. Ktoś, kto kupuje jakąkolwiek nieruchomość, zazwyczaj chce mieć ją na własność. W tym wypadku nie jest to możliwe. Często okazuje się, że osoba posiadająca udział w nieruchomości może liczyć jedynie na ofertę wyspecjalizowanej firmy skupującej udziały w nieruchomościach w tym w mieszkaniach w Warszawie. skup taki jak nasz, płaci za udziały gotówką do ręki, tym samym biorąc na siebie ryzyko związane z trudnością ich dalszej odsprzedaży. Osoba, która chce sprzedać udziały, nie ponosi żadnego ryzyka, pozbędzie się konfliktu i dostanie do ręki gotówkę. Udziały sa przekazywane w pełni legalnie i transparentnie z zakończeniem transakcji wizytą u notariusza.

Musimy podkreślić, że dysponowanie wspólnym majątkiem jaką jest mieszkanie oznacza, że ciąży na nas obowiązek wszelkich napraw, remontu czy ubezpieczenia tej nieruchomości. Sprzedając udziały pozbywamy się problemu i wielu obowiązków. Zapraszamy do kontaktu w celu zrealizowania szybkiej i opłacalnej transakcji.

Posiadasz udziału w mieszkaniu w warszawie? Odkupimy je od Ciebie!

Nasz skup udziałów w mieszkaniu Warszawa to firma, która pomogła rozwiązać jużwiele problemów natury rodzinnej, w których spadek został przekazany kilku osobom, a tym spadkiem było mieszkanie w Warszawie.

Wiele nawet bardzo zgodnych rodzin w takiej sytuacji przeszło na ścieżkę wojenną i z jednej strony posiadają mieszkanie, a z drugiej prawny pat nie pozwala im na żadne skomasowane działania.

Nasza firma specjalizuje się w tego typu sprawach i rozwiązuje problemy, przeprowadzając swoich klientów od a do z przez cały proces i szczęśliwie zamykając sprawę wizytą u notariusza.

=
=