SKUP MIESZKAŃ DO REMONTU
Warszawa

Posiadasz mieszkanie do remontu i chcesz szybko je sprzedać? Chcesz otrzymać godziwe pieniądze za swoje lokum? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny twojego mieszkania!

SKUP MIESZKAŃ do remontu w Stolicy

Skupujemy mieszkania po pożarach, powodziach i zalaniach. Mogą one wymagać gruntownego, tzw. kapitalnego remontu. Wymiana instalacji, okien, nowe tynki, podłogi i sufity, a także wyposażenie wnętrz. Nie muszą już dłużej się Państwo o to martwić, gdyż całą resztą zajmie się nasza firma. Zaoferujemy korzystną cenę za odkupowane mieszkania do remontu w Warszawie i wszystkich okolicznych miejscowościach.

Nie tylko domy i mieszkania, ale również lokale użytkowe odkupujemy od naszych klientów. Mogą to być pomieszczenia handlowe w kamienicach, jak również niezależne, wolno stojące obiekty przeznaczone na działalność usługową lub produkcyjną. Wpływ na oferowaną przez nas cenę ma stan nieruchomości, jak również jej lokalizacja.

Jesteśmy również otarci na wszystkie inne propozycje sprzedaży nam nieruchomości do remontu. Mogą to być domy jedno i wielorodzinne, jak również garaże, pomieszczenia gospodarcze, obiektu produkcyjne itp. Za skupowane nieruchomości płacimy gotówką do ręki lub przelewem na konto, oferując korzystne ceny skupu.

Ile kosztuje remont pomieszczeń w złym stanie? Znacznie więcej niż np. urządzenie mieszkania w stanie deweloperskim. Nakład pracy i czasu jest znacznie większy przy remoncie. Konieczne jest bowiem opróżnienie mieszkania z pozostałych w nim rzeczy, ich utylizacja, skuwanie tynków ze ścian i sufitów, usuwanie podłóg i demontaż instalacji. To wszystko pochłania sporo czasu i pieniędzy. Dlatego zawsze należy zastanowić się nad opłacalnością takiej inwestycji i dokładnie oszacować swój budżet. Sprzedając nam lokal do remontu, możesz natychmiastowo uzyskać pieniądze, konieczne do rozpoczęcia innej inwestycji. Masz również pewność, że z twoich barków spada poważny problem, jakim jest wykonanie kosztownego remontu.

 

Mieszkania do remontu w Warszawie - sprzedaj je nam

Mieszkania do remontu w Warszawie to jedna z naszych najważniejszych działalności. Z wielką chęcią przedstawimy Państwu wycenę Państwa mieszkania. Bardzo często mieszkania do remontu są trudne do sprzedania. Nie każdy chce „bawić się” w generalne remonty, szczególne jeśli mieszkanie dotknął jakiś przypadek losowy np. zalanie, pożar czy inne nieszczęśliwe zdarzenia.

Dwa największe żywioły, woda i ogień, mogą siać największe spustoszenia w nieruchomościach. Powodzie, zalania, podtopienia i pożary doszczętnie niszczą domy i mieszkania. Przywrócenie im należytego stanu technicznego oznacza często olbrzymie wydatki. Przy braku ubezpieczenia, które wypłaci stosowne odszkodowanie, może to być zadaniem niewykonalnym. Aby odzyskać część wartości nieruchomości, pozostaje skorzystać z oferty NASZEGO SKUPU MIESZKAŃ DO REMONTU. Pamiętaj, skupujemy mieszkania w każdym stanie teczhnicznym, także do generalnego remontu.

=
=