SKUP MIESZKAŃ
Warszawa - Ochota

Skupujemy mieszkania zadłużone, z problemami prawnymi, Udziały w mieszkaniach z terenu warszawy - Dzielnicy Ochota.

Skupujemy wszelkiego rodzaju mieszkania z warszawskiej dzielnicy Ochota. Znamy sytuację swoich Klientów, do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zyskujemy coraz większą liczbę zadowolonych i polecanych nas Klientów.

Realizujemy tylko legalne i transparentne transakcje, które kończymy podpisaniem wszystkich dokumentów u notariusza. Za każde mieszkanie płacimy gotówką lub przelewem na życzenie każdego kontrahenta. Zapytacie, kto może się zwrócić do nas z mieszkaniem na sprzedaż? Każdy! Zdecydowanie każdy mieszkanie dzielnicy Ochota może się zwrócić do nas i skorzystać z darmowej wyceny swojego mieszkania. Niezależnie czy jest to kawalerka, mieszkanie kilkupokojowe, czy duży lokal mieszkalny na zamkniętym osiedlu. 

Skupujemy mieszkania zadłużone sprawnie, bez zbędnych formalności!

Dla kogo dedykowana jest oferta:
Nasz skup mieszkań w Warszawie-Ochota jest obiektem zainteresowania przede wszystkim Klientów, którzy posiadają następujące problemy:

  • Mieszkanie jest przedmiotem zainteresowania komornika
  • Mieszkanie posiada wysokie zadłużenie, które uniemożliwia kupno nieruchomości przez klienta kredytującego zakup
  • potrzebują Państwo bardzo szybko gotówki
  • z powodów osobistych potrzebują Państwo spieniężyć dwoje mieszkanie
  • potrzebują Państwo gotówki na wykup mieszkania w celach dalszej odsprzedaży lub zamiany
  • Mieszkanie  zostało nabyta w spadku i chcą Państwo spieniężyć Je

Skup mieszkań do remontu Warszawa-Ochota

Nasza firma skupuje wszystkie nieruchomości, które wsą w złym stanie technicznym. Bardzo często te lokale potrzebują niezwłocznego remontu generalnego. Jak najbardziej będziemy zainteresowani tą nieruchomością i zaoferujemy najlepsze ceny w Warszawie-Ochota.

Nasi Klienci bardzo często chcą zamienić swoje mieszkanie na mniejsze i nie mają pieniędzy na wykonanie jakichkolwiek prac remontowych. To idealna sytuacja, w której Klient może zwrócić się do nas i poprosić o darmową wycenę.

Nasi profesjonalnie przygotowani pracownicy przyjadą na oględziny. Po tym procesie, zaoferujemy cenę mieszkania. Jeśli Klient nie zdecyduje się na sprzedaż, nic się nie dzieje. Tak jak wspomnieliśmy, każda wycena jest darmowa, tak więc nie musicie martwić się o żadne dodatkowe koszty.

Jeśli oferta będzie akceptowalna, cała procedura rusza z kopyta. Jeśli będzie zależało Wam na błyskawicznej sprzedaży i gotówce, możemy maksymalnie przyspieszyć transakcję. Jeśli jednak potrzebujecie czasu na wyprowadzenie się, na spokojnie dogadamy się w taki sposób, by każda strona była zadowolona.

=

Sprzedaż mieszkania za pośrednictwem naszej firmy w Warszawie-Ochota to przede wszystkim gwarancja opłacalności i bezpieczeństwa. Interes obu stron umowy jest notariusz. Jesteśmy firmą uznaną w całym województwie mazowieckim. 

Skup mieszkań zadłużonych Warszawa-Ochota- Z kredytem i komornikiem

Nasza oferta jest skierowana do różnego rodzaju osób. Bardzo wiele Klientów zwraca się do nas z wyceną mieszkania, które jest dość mocno zadłużone, interesuje się nim komornika czy mają hipotekę czy kredyt. Nasza firma jest przygotowana na skup tego typu mieszkań. Spłacamy zadłużenie, a pozostała kwota zostaje przekazana sprzedającemu. Dzięki temu po pierwsze Klient wychodzi z trudnej sytuacji finansowej i otrzymuje gotówkę na rozpoczęcie wszystkiego od zera.

Skup udziałów w Mieszkaniach Warszawa-Ochota

Bardzo często zdarza się, że spadek po zmarłej osobie z rodziny zostaje rozdzielony na kilka osób. Problemu nie ma, jeśli chodzi o gotówkę czy konkretną kwotę pieniędzy. Inna sytuacja ma się, gdy zostaje na nas przepisane mieszkanie, które jest niepodzielne. Wraz z innymi członkami rodziny często dochodzi do kłótni i sporów, które nieraz kończą się w sądzie. Jeśli chcemy tego uniknąć, możecie sprzedać nam udziały w mieszkaniu na terenie Warszawy-Ochota. Znamy również sytuacje, w których otrzymujemy w spadku mieszkanie z dala od naszego obecnego miejsca osiedlenia. Oczywiście również w tym przypadku będziemy zainteresowani  tego typu lokum. Pamiętajcie, za nieruchomości płacimy gotówką, dzięki czemu szybko możemy rozwiązać problemy finansowe.

Zamiana mieszkań Warszawa-Ochota

Co ciekawe, nasza firma także interesuje się także transakcjami wymiany mieszkań.  Dla przykładu, małżeństw posiadało czteropokojowe mieszkanie w Warszawie-Ochota. Doszło jednak do normalnej sytuacji, w której dwójka dzieci jest już dorosła i wyprowadziła się z tego lokalu. Po pierwsze cztery pokoje dla dwójki ludzi to za dużo. Po drugie, rodzice powoli przechodzą na emeryturę i wcale nie musi ich być stać na utrzymanie 70-80-metrowego mieszkania. W tym wypadku chętnie zamienimy ich mieszkanie na mniejsze i dopłacimy gotówkę. Taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku osób starszych, którzy chcą przenieść się z 3 czy 4 piętra na mieszkanie parterowe. 

Zainteresowanych sprzedażą, zamianą czy inną formą transakcji z naszą firmą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz nietypową sprawę, również jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Napisz do nas lub zadzwoń.

=