SKUP mieszkań z lokatorem
Warszawa

Tego typu operacja to nic innego jak sprzedaż mieszkania, które do tej pory wynajmowaliśmy, a my przejmiemy je razem z mieszkającym tam lokatorem

SKUP mieszkań z lokatorami w Warszawie

Teoretycznie w polskim prawie nie istnieje coś takiego  sprzedaż mieszkania z lokatorem a sprawa może wydawać się niemożliwa do zrealizowania. Tak naprawdę jednak skup nieruchomości z lokatorem to normalna praktyka w Warszawie i wszystkich okolicznych miejscowościach. Często chodzi o sytuację, w której nasz Klient dziedziczy mieszkanie, które jest wynajmowane przez lokatora lub po prostu posiadamy mieszkanie z lokatorem wynajmującym, potrzebujemy gotówki, jednak lokator to nasza rodzina czy przyjaciel i nie chcemy by musiał się wyprowadzać. Nasza propozycja, czyli w tym wypadku wykup mieszkania z lokatorem jest dedykowana wszystkim, którzy zrządzeniem losu weszli w posiadanie nieruchomości z zajętym lokalem. Każde mieszkanie można sprzedać razem z lokatorami. Oczywiście, wszystko zgodnie z obowiązującym prawem.

Proponowana przez nas operacja nie różni się od transakcji kupna firmy razem z jej pracownikami. Nowi właściciele mogą dowolnie dysponować swoją własnością i pozostawić pracowników na dotychczasowych stanowiskach, może też skorzystać z dogodnej sposobności negocjacji warunków zatrudnienia i treści umów. W przypadku mieszkań mówimy oczywiście o umowach najmu, cenach odstępnego i czasu trwania poszczególnych umów. Na sprzedaż mieszkaniai z lokatorami można się zdecydować w każdej chwili, nie tylko gdy potrzebuje się błyskawicznej gotówki od ręki zgodnej z cenami rynkowymi ale także gdy stan zdrowia nie pozwala na dalsze zajmowanie się sprawami nieruchomości, lub z innych powodów.

Posiadasz mieszkanie z lokatorem w Warszawie? Odkupimy je od Ciebie!

Oferta naszej firmy skupu mieszkań z lokatorami w Warszawie niejednokrotnie okazuje się swoistą formą pomocy. Wiele osób dziedziczy mieszkanie z wynajmującym, ale lokatorzy po prostu nie zgadzają się na opuszczenie mieszkań. Nikt nie chce się sądzić i targać z lokatorami, sama sytuacja może być bardzo nieprzyjemna dla każdego z nas. W tej sytuacji można sprzedać mieszkanie naszej firmie, a nasi specjaliści będą negocjować warunki wynajmu z lokatorem czy lokatorami.

Każda operacja dokonywana przez naszą firmę jest legalna i zgodna z obowiązującymi przepisami. Jak każda firma dysponujemy kapitałem przeznaczonym do realizowania ryzykownych transakcji jak kupno nieruchomości z lokatorem, często zdarza się że oceniając ryzyko związane z organizacją wyprowadzek lokatorów możemy zaproponować nieco niższą od spodziewanej cenę, jednak zawsze będzie ona korzystniejsza niż konieczność wyprowadzenia lokatorów.

=
=