SKUP MIESZKAŃ zadłużonych
Warszawa

Skupujemy wszelkiego rodzaju mieszkania zadłużone, z problemami i zajęciem wskutek zadłużenia w urzędzie skarbowym czy zus.

SKUP MIESZKAŃ z długami w Warszawie

Skupujemy zadłużone mieszkania z różnego rodzaju obciążeniami hipotecznymi w Urzędzie Skarbowym i ZUS, a także z komornikiem. Sprzedaż zadłużonego mieszkania z zajęciem komorniczym, daje możliwość uzyskania większej ceny zapłaty, niż ta, która wynika z licytacji, która może zostać przeprowadzona w postępowaniu egzekucyjnym. Wyciągamy rękę do dłużników, którzy mogą pozbyć się tego obciążenia i dostać jakąkolwiek zapłatę za mieszkanie.

Dodatkowo, jeśli chodzi o sprzedaż zadłużonych mieszkań, jesteśmy zainteresowani także mieszkaniami z kredytem na hipotekę, a także mieszkaniami, które są zabezpieczeniem w innych umowach

Mieszkania, które posiadają hipotekę bankową skupujemy niezwłocznie, jeśli tylko uzyskamy zaświadczenie z banku o saldzie zadłużenia. Spłacamy w całości kredyt, a pozostała gotówka trafia do rąk sprzedającego nam mieszkanie. W łatwy sposób pozbędziesz się obciążenia kredytowego i dostnaniesz gotówkę do ręki!

Skup nieruchomości zadłużonych dotyczy także sytuacji, kiedy zadłużenie jest wynikiem zalegania z czynszem, płatnością za media czy za fundusz remontowy. Jeśli posiadasz jakkolwiek zadłużone mieszkanie nie wahaj się i skontaktuj się z naszą firmą.

Udzielamy bezpłatnych konsultacji, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, potrzebnych do dokonania transakcji, a całą transakcję i jej bezpieczeństwo zapewnia notariusz.

Mieszkania Zadłużone w Warszawie - odkupimy je od Ciebie!

Panuje pogląd, że mieszkanie zadłużone jest niesprzedawalne. W rzeczywistości, firma takie jak nasz skup chętnie odkupi tego typu mieszkanie od Ciebie w Warszawie. Skupowanie mieszkań zadłużonych to nasza specjalność, z roku na rok cieszymy się coraz większą liczbą zadowolonych Klientów.

Zadłużone mieszkania odstraszają praktycznie wszystkich nabywców. Długi zabezpieczone hipoteką przechodzą na każdego kolejnego nabywcę nieruchomości, więc to nie może dziwić. Właściciele takich mieszkań głowią się, jak szybko sprzedać tego typu nieruchomość. Z pewnością nie będzie zainteresowania ze strony prywatnych osób, bowiem rynek obecnie oferuje nie obciążone żadnymi długami mieszkania w najlepszych lokalizacjach.

Wyciągając rękę do osób w takiej potrzebie, nasz skup zadłużonych mieszkań w Warszawie oferuje bardzo atrakcyjne warunki odkupu tego typu mieszkania. Takie wyspecjalizowane firmy zakładają, że nawet po zakupie mieszkania z długiem i spłaceniu zobowiązań (związanych np. z pożyczką) uda się osiągnąć pewien zysk. Kupując takie mieszkanie, bierzemy odpowiedzialność za pozostający do spłaty dług czy kredyt, jednak mimo wszystko, staramy się oferować swoim Klientom godziwą zapłatę, która niejednokrotnie uregulowała ich sytuację finansową.

=
=