SKUP mieszkań z komornikiem
Warszawa

Skupujemy mieszkania w Warszawie z zadłużeniem czy komornikiem. Zadzwoń lub napisz i wyceń swoje mieszkanie.

SKUP mieszkań z komornikiem

Jeśli zostałeś doprowadzony do ostateczności i zadłużenie jest tak duże że komornik rozpoczął już swoje działania to możesz sprzedać takie mieszkanie za pomocą ugody z komornikiem i wielu przypadkach to najlepsze wyjście, które pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach i dostać lepszą cenę.

Skupujemy mieszkania które są przedmiotem postępowania komorniczego i które są zadłużone lub są już zajęte przez komornika.

Jeśli mieszkanie zostało zajęte przez komornika jako jedyny majątek z którego można wyegzekwować środki potrzebne do zaspokojenia wierzycieli to dalej jest czas na ugodę z komornikiem i spłatę długu.

Może się okazać, że mieszkanie będzie sprzedane na licytacji za kwotę wiele niższą niż my jesteśmy w stanie zaoferować, bądź też proces sprzedaży komorniczej może zająć tyle miesięcy, że dług wzrośnie znacząco.

My kupujemy mieszkania w ciągu kilku dni a oferowaną kwotę przedstawiamy już podczas oględzin w mieszkaniu. Ważne żeby wszelkie detale łącznie z pełnym adresem oraz numerem księgi były nam przedstawione poprzez formularz kontaktowy.

Posiadasz mieszkanie z komornikiem w Warszawie? Odkupimy je od Ciebie!

Nawet jeśli jesteś w sytuacji podbramkowej jak zabezpieczenie komornicze na Twoim mieszkaniu to możemy pomóc poprzez szybki odkup nieruchomości oraz zaspokojenie roszczeń komornika.

To szybkie wyjście i mniej problematyczne niż próba dojścia do momentu gdy komornik będzie licytował mieszkanie. Nie wszyscy są skłonni kupić mieszkanie od komornika a także nie ma pewności ile czasu i ile licytacji będzie potrzebne na sprzedaż mieszkania.

Jeśli chcesz to zrobić szybko, bezproblemowo i bezpiecznie to zapraszamy do kontaktu z nami!

Pomożemy w szybkim skompletowaniu całej dokumentacji potrzebnej do sprzedaży nieruchomości.
Możemy wskazać wszystkie dokumenty, pomóc w ich załatwianiu a także na życzenie klienta i z jego pełnomocnictwem zająć się wszystkim od A do Z.

=
=